آخرین اطلاعیه ها و رویدادها

اطلاعیه شماره 8 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: با توجه به امکان نقل و انتقالات سهام، جهت کنترل بازار عرضه و تقاضا و همچنین حفظ ارزش هر سهم، زین پس کاربران شهر هوشمند در زمان فروش سهام خود امکان قیمت گذاری حداقلی ١۵% پایین تر از ارزش پایه سهام را دارند. با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 7 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: از ساعت 23 روز جمعه مورخ 1399/07/18 به ازای هر درخواست برداشت وجه، چهار درصد کارمزد جهت هزینه های قانونی و نقل و انتقال سهام به حساب سهامداران منظور می‌گردد. لازم به ذکر است برای خرید و فروش سهام هیچ کارمزدی کسر نخواهد شد.
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 6 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: از ساعت ۱۵ روز شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ به ازای نقل و انتقال سهام، چهار درصد کارمزد جهت هزینه های قانونی و نقل و انتقال سهام به حساب فروشنده سهام منظور می‌گردد.
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 5 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: پیرو مصوبه هیات مدیره شرکت هوشمند شبکه پایدار، به جهت سهولت در امر برداشت و واریز آن توسط واحد مالی به حساب کاربران محترم، با توجه به محدودیت های بانکی اعمال شده و به منظور سپاسگزاری از وفاداری اعضا محترم شرکت پایدار پاداش فروش ماهیانه(خرداد و تیرماه) شرکت در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ در حساب کاربری اعضا منظور خواهد شد.
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 4 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: در فاز اول فروش سهام که هدف گذاری آن فروش 50 هزار سهم از 100 هزار سهم بود، به دلیل استقبال بیش از حد شهروندان تعداد سهام واگذار شده در فاز اول به تعداد 65 هزار سهم افزایش یافت. لذا به منظور اجرای فاز دوم سهام در تاریخ سوم تیرماه 1399 ساعت 19 پذیره نویسی 15 هزار سهم صورت می پذیرد. بدیهی است زمان پذیره نویسی پایانی متعاقباً اعلام میگردد.
بدیهی است کلیه سهامداران عزیز در سود عملیاتی فعالیت های کسب و کار شهر هوشمند پایدار اعم از گردشگری، بیمه، پرداخت الکترونیکی و ... شریک و سهیم می باشند.
لازم به توضیح اینکه تمامی شهروندانی که تا تاریخ 18 خردادماه 1399 نسبت به تامین وجه اقدام نموده اند، تخصیص سهام با قیمت ارزش واقعی سهم صورت پذیرفته است. از تاریخ 18 خردادماه 1399، درصدی از فروش شرکت بصورت کاملا سیستمی به ارزش واقعی سهم افزوده شده است و باتوجه به زمانبر بودن تخصیص سهام و محاسبات سود حاصله، سود علی الحساب سهام از ابتدای مردادماه 1399 به کیف پول سهام (محاسبات سود سهام 43 روزه) واریز می گردد.
از تاریخ دهم تیرماه 1399 امکان برداشت موجودی کیف پول سهام بصورت درخواست پایا میسر می گردد.
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 3 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: پیرو مصوبه هیات مدیره شرکت هوشمند شبکه پایدار، جهت تکریم کلیه شهروندان شهرهوشمند پایدار و به منظور سهامدارشدن حداکثری شهروندان، در ساعت 18 روز شنبه مورخ 99/03/17 سیستم تخصیص سهام بصورت کاملا الکترونیکی کیف پول شهروندان را کنترل و در صورت دارا بودن موجودی کیف پول سهام، از یک سهم الی پنج سهم تخصیص سهام می نماید. لذا شهروندانی که تمایل به سهامداری دارند می توانند از فرصت مذکور برای اخذ سهم اقدام نمایند.
بدیهی است که مابقی سهام باقی مانده طی فرآیند پذیره نویسی و تخصیص سهام، راس ساعت 18 روز یکشنبه مورخ 99/03/18 پذیره نویسی می شود
لازم به توضیح اینکه از زمان تخصیص سهام در روز شنبه مورخ 99/03/17 فرآیند خرید و فروش بصورت سیستمی قابل انجام می باشد.
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 2 به اطلاع کلیه همکاران و فعالان شهر هوشمند پایدار می رساند: هم اکنون قابلیت شارژ کیف پول سهام فعال گردیده است. فرآیند خرید سهام راس ساعت 18 روز هجدهم خردادماه 1399 آغاز میگردد. بدیهی است تعداد سهام محدود بوده و الویت با کسانی است که زودتر اقدام به خرید سهم نمایند.
همکارانی که درخواست خرید بیش از 3000 سهم دارند می بایست تا قبل از ساعت 18 پانزدهم خردادماه سفارش خود را به اطلاع مسئولین پشتیبانی (آقای مقدم) برسانند.
با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار

اطلاعیه شماره 1 به اطلاع کلیه همکاران و فعالین شهر هوشمند پایدار می رساند: همکنون قابلیت شارژ کیف پول سهام فعال گردیده است. فرآیند خرید سهام راس ساعت 18 روز هجدهم خردادماه 1399 صورت پذیرفته و الویت با کسانی است که زودتر اقدام به خرید سهم نمایند. بدیهی است تعداد سهام محدود بوده و سهامدارانی که زودتر به ثبت درخواست اقدام کنند سهام به ایشان تعلق می گیرد.
همکارانی که درخواست خرید بیش از 3000 سهم دارند می بایست تا قبل از ساعت 18 پانزدهم خردادماه سفارش خود را به اطلاع مسئولین پشتیبانی (آقای مقدم) برسانند. با تشکر – روابط عمومی شهر هوشمند پایدار