سوالات متداول

خیر، فقط کسانی میتوانند سهامدار هلدینگ پایدار باشند که حتما در شهر هوشمند پایدار عضو بوده و به عنوان یکی از کارکتر های این شهر هوشمند در سیستم فعالیت نمایند. بنابراین فقط شهروندان، سفیران، بازارسازان، صاحبین کسب و کار و مشتریان هوشمند می توانند سهام عرضه شده ی هلیدنگ پایدار را خریداری کنند.

هلدینگ پایدار با توجه به استراتژی های برنامه ریزی شده توسط هیئت مدیره،در نظر دارد تا سقف 5 درصد از کل سهام شرکت را به صورت پذیره نویسی در این سایت عرضه نماید. برای اطلاع از تاریخ های شروع پذیره نویسی می بایست به سایت مذکور مراجعه کرده و یا اطلاعیه های شهر هوشمند پایدار را پیگیری کنید. با توجه به محدود بودن سهام قابل عرضه و نیز تقاضای بالای کارکتر های شهر، مدت زمان ثبت نام محدود بوده و در هر فاز فقط تعداد محدودی از سهام عرضه میشود.

با توجه به اطلاعیه های شهر هوشمند پایدار و اطلاع از زمان آغاز و پایان مهلت پذیره نویسی باید به سایت paaydarsaham.com مراجعه کرده و از طرق فرم ورود و با استفاده از همان نام کاربری و رمز عبور پنل پایدار، وارد پنل پایدار سهام شده و سپس از قسمت پذیره نویسی تعداد سهام مد نظر را انتخاب و سپس مبلغ فاکتور را از طریق کیف پولتان در سایت پایدار سهام واریز کنید.

هر کدام از کاربرهای شهر هوشمند پایدار در سایت پایدار سهام دارای یک کیف پول هستند که از طریق منوی شارژ کیف پول میتوانند آن را شارژ کنند. باید توجه داشت که خرید سهام تنها به وسیله ی این کیف پول انجام میشود در نتیجه کاربر می بایست قبل از شروع پذیره نویسی برای تسریع فرآیند خرید سهام، کیف پول خود را به اندازه ی مبلغ مورد نیاز، شارژ کرده باشد.

در این صورت با توجه به اینکه مبلغ مورد نظر شما بسیار بیشتر از حداکثر تراکنش خرید اینترنتی است ( 50 میلیون تومان )، شما میتوانید قبل از شروع پذیره نویسی با شرکت پایدار هماهنگی های لازم را انجام دهید و بعد از انتقال پول به حساب شرکت، مبلغ مورد نظر به کیف پول شما اضافه خواهد شد.

علاوه بر سهامدار شدن در یک هلدینگ معتبر و سود آور، به ازای هر سهم به صورت ماهانه یک سود مشارکت علی الحساب به کیف پول شما واریز میشود و نیز با توجه به رشد و افزایش ارزش سهام هلدینگ پایدار، ارزش هر سهم شما روز به روز بیشتر شده و یک سرمایه گذاری مطمئن و پرسود را تجربه خواهید کرد.

شما هر زمان که بخواهید به هر میزان که مد نظرتان باشد می توانید از سهام خود را برای فروش عرضه کنید تا سایر سهامداران یا کارکتر های شهر هوشمند پایدار آن را از شما خریداری کنند. علاوه بر این هلدینگ پایدار تضمین خرید سهام شما را داده و بعد از 3 ماه از خرید سهام در صورت تمایل شما، شرکت پایدار سهام فروشی شما را خریداری میکند.